Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Jak nás naladit

Jak naladit kanál Nova Cinema

Od pondělí 15. prosince 2008 je Nova Cinema zařazena do pozemního digitálního vysílání v multiplexu 2 (stejně jako TV Nova). Máte-li tedy pomocí svého set-top boxu nebo televizoru s digitálním tunerem naladěnu stanici Nova, dokážete naladit i stanici Nova Cinema. Můžete se rovněž podívat na mapu pokrytí Českých radiokomunikací, které digitální signál šíří.

Při přidávání nového kanálu se řiďte postupem, popsaným v uživatelské příručce k vašemu přijímači digitálního vysílání. Obecně platí, že je třeba vstoupit do uživatelské nabídky (menu) a v oddílu pro správu kanálů zvolit možnost Přidat novou stanici (název položky se samozřejmě přístroj od přístroje liší). Automatické ladění kanálů vám pak kanál Nova Cinema nalezne samo.

 

Kanál Nova Cinema je rovněž možné naladit v kabelových a satelitních sítích. Zde najdete přehled těch poskytovatelů, v jejichž nabídce Nova Cinema je.

Využíváte-li služeb níže uvedených poskytovatelů, měli byste mít kanál Nova Cinema již zařazený do nabídky programů.
Jednotliví poskytovatelé by vám také měli být schopni při hledání kanálu v nabídce pomoci. V případě potřeby se můžete s dotazy obracet i na nás.

Nova Cinema můžete na svých přijímačích naladit několika způsoby:

Kabelová televize

  • prostřednictvím sítě kabelové televize nebo sítě IPTV (např. O2 TV).
    V kabelových sítích vysílání Nova Cinema poskytují tři celostátní a celá řada regionálních operátorů.
Poskytovatel Pokrytá oblast
UPC, http://www.upc.cz/ ČR
Telefónica O2, http://www.cz.o2.com/o2tv/ ČR
Digi TV, http://www.cz.digi.tv/ ČR

Seznam všech (celostátních i regionálních) poskytovatelů


Satelitní příjem
  • prostřednictvím placené satelitní platformy
    Informace o přístupu k programu Nova Cinema v nabídce satelitních platforem získáte u prodejců spotřební elektroniky, kteří poskytují montáž přijímacího kompletu (tj. paraboly a dalšího příslušenství). Pro příjem satelitního signálu můžete kontaktovat tyto poskytovatele:

TRADE and TECHNOLOGY, a. s.
Daliborova 419/11
709 00 Ostrava-Mariánské Hory
+420 595 694 310
http://www.t-t.cz/
info@t-t.cz

Media Vision, s. r. o.
Pod Hájkem 1
180 00 Praha 8
+420 848 200 200
http://www.cslink.cz/
info@cslink.cz

UPC Direct, a. s.
Závišova 502/5
140 00 Praha-Nusle
+420 844 222 111
http://www.upc.cz/
DIGI Czech Republic, s. r. o.
P. O. Box 34
639 34 Brno 39
z pevné sítě: +420 800 900 868
z mobilu: +420 533 427 533
http://www.cz.digi.tv/
info@cz.digi.tv
  • individuální satelitní příjem z CS Linku, prostřednictvím dekódovacích karet dodávaných společnostmi Trade and Technolgy a CS Link.
    Program Nova Cinema je distribuován prostřednictvím satelitu ASTRA 23,5E, transpondér 1E v kódované formě. K programu má přístup divák vlastnící komplet pro satelitní příjem a dekódovací kartu. Jejím prostřednictvím mu bude podle platných obchodních podmínek zpřístupněn i program Nova Cinema.